Telefon: 0 (412) 252 54 58
Mobil Telefon: 0 (530) 664 67 99
Fax: 0 (412) 252 54 08
Bizden Haberler

COVİD-19 Bilgilendirme Toplantısı

11.04.2020 tarihinde Diyaliz Kliniği Konferans Salonunda Hemodiyaliz Uzman Hekimimiz Uzm. Dr. Hasan TURAN, Sorum Hekim Dr. Murat KARDAŞ ve Başhemşire Sibel BEDİR ÇAĞALA tarafından; tüm klinik personelimize ve çalışanlarımıza “COVID-19” hakkında ayrıntılı bilgilerin yer aldığı sunum gerçekleşmiştir.

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) Bilgilendirmesi

Çin’in Wuhan kentinde başlayarak tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı kliniğimizde uygulanan tedbirler ve ilave alınacak tedbirleri değerlendirme toplantısı sağlık personelimizin katılımı ile yapıldı.

Yeni Koronavirüs Hastalığı ve Tedbirleri, hastaları ve çalışanları bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda kliniğimizde alınan tedbirler, bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra alınması gereken planlamalar gözden geçirildi.

Hastalığın kliniğimizi etkilememesi ve yayılımının önlenmesi için tüm personelin azami dikkat göstermesi gerektiği özellikle vurgulandı.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından yeni tip koronavirüse karşı mücadele kapsamında yanlış bilgilerin önüne geçerek halkı doğru bilgilendirmek maksadıyla yayınlanan tüm içeriğe buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki listeden de ulaşabilirsiniz.

Yeni Koronavirüsle İlgili Bilgilendirici Videolar