Telefon: 0 (412) 252 54 58
Mobil Telefon: 0 (530) 664 67 99
Fax: 0 (412) 252 54 08

Diyarbakır
Özel Renal Diyaliz Merkezi

Yenilikçi, güler yüzlü ve tecrübeli kadromuz ile 13 yıldır sizlere hizmet etmekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz 2006 yılında 5 doktorun iştiraki ile kurulmuş olan Feza Özel Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd.Şti. bünyesinde 2007 ocak ayında 10+1 makine ile Diyarbakır Bağlar ilçesinde ilk kez faaliyete başlamış olup, sonraki yıllar içerisinde gelişerek 30+1 makine ile faaliyete devam etmektedir. Halen Kronik böbrek yetmezliği olan hastalara hemodiyaliz tedavisi hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur.

Özel Renal Diyaliz Merkezi vermekte olduğu hemodiyaliz hizmetlerinde güncel dünya standartlarını takip ederken, önceliğini her koşulda tedavi kalitesine vermektedir. Bu doğrultuda merkezimiz için uygulanması zorunlu olan standartlar ve prosedürler belirlenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Bu amaçla düzenli ve periyodik olarak denetlemelere tabi tutulmakta ve tedavi sonuçlarımız sürekli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan parametrelerle kıyaslanmaktadır.

Özel Renal Diyaliz Merkezi özveriyle görevini yürüten 27 çalışan ve 30+1 makine ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastalara kaliteli ve dünya standartlarında hemodiyaliz tedavi hizmeti sunmaktadır.

Merkezimizde diyalize giren hastalarımızın daha kaliteli ve daha uzun bir ömür sürmelerini sağlamak temel amacımızdır.

Mutlu ve aldığı tedavi hizmetinden memnun hastalarımız ve yaptığı işi şevkle ve severek yapan çalışanlarımızla hemodiyaliz tedavi hizmeti veriyor olmanın gururunu ve bunun devamını sağlama sorumluluğunu ve bilincini taşımaktayız.

Konusunda uzman hekim ve deneyimli hemşirelerimizle merkezimiz uluslararası standartları hedefleyen güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gelen hastalarına güven, sağlık ve huzur içerisinde hizmet vermektedir. Hastalarımızı anlamak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak bizler için büyük önem arz etmektedir. Özel Renal Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir.

Zengin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servisimiz yanı sıra, çay, kahve, meşrubat ve ara öğün ikramımız mevcuttur (Diyetisyen Kontrollü).

Hasta nakil araçlarımız sizleri kaldığınız yerden diyalize getirir ve fazla bekletmemeye özen göstererek diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar evinize geri götürür. Bütün kamu sağlık kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcuttur. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

Yürümeyen hastalarımız için sedye sandalye ile hizmet verilmektedir. Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

2006

Renal Diyaliz Merkezi 2006 yılında hizmet vermeye başladı.

2007

Feza Özel Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd.Şti. bünyesinde; 5 doktorun iştiraki ile kurulmuş olan diyaliz merkezimiz 2007 ocak ayında 10+1 makine ile Diyarbakır Bağlar ilçesinde ilk kez faaliyete başladı.

2020

Sonraki yıllar içerisinde gelişerek 30+1 makine ile faaliyete devam etmektedir.

2020

Özel Renal Diyaliz Merkezi; diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz İle İlgili Temel Bilgiler

Prof. Dr. Ali Delibaş

Hemodiyaliz Nedir?

Prof. Dr. Ülkem Çakır

Diyaliz Nedir? Nasıl Uygulanır?

Prof. Dr. Bülent Oktay

Diyaliz Tedavisi Ne Zaman Gereklidir?